ייעוץ טלפוני חינם:
072-33-80-761

מפת אתר:

מאמרים:

ייעוץ ושיתוף פעולה עם אדריכלים

אתם עומדים רגע לפני בניית בית חלומותיכם, הפרויקט שחיכיתם לו כל כך הרבה זמן. אתם מתחילים להתייעץ עם אדריכלים ואנשי מקצוע אחרים, ומקבלים אין סוף מידע שאתם לא תמיד מבינים. הבעיה היא שלאנשי מקצוע יש אינטרסים שונים, ואדריכלים מתכננים כראות עיניהם ולא תמיד בסנכרון עם התקציב של הלקוח. כאן בדיוק נכנס ערן שריד, שעושה את עבודת התיווך – מצד אחד הוא מתכנן עם הלקוח את תקציב הבנייה ומייעץ לו מה הדבר הנכון ביותר עבורו, ומצד שני, הוא משתף פעולה עם האדריכל ושומע ממנו על האופציות השונות שקיימות בהתאם לתקציב. ייעוץ ללקוח יחד עם שיתוף פעולה כזה הוא מתכון מנצח, מתכון לעמידה במסגרת התקציב ולהגשמת החלומות.
 
מתחילים עם תכנון התקציב
רגע לפני שתעברו לשלב התכנון המעשי על ידי האדריכל, תשבו עם ערן ותבינו מול מה אתם עומדים. תאפיינו יחד איתו את החלום שלכם, ותבינו מהן היכולות שלכם ואיך אפשר לא לחרוג מהן. ערן יסביר לכם את ההבדלים בין אופציות הבנייה השונות שלכם, ימנה בפניכם את היתרונות והחסרונות והכל בהתאם לתקציב שלכם.

לאחר מכן ולאחר שתלמדו על מונחים שונים בענף הבנייה והמשמעות שלכם, כמו גם מעבר על תוכניות או סקיצות אם ישנן כאלו, ערן ייפגש יחד איתכם עם האדריכל וישתף פעולה איתו לכל אורך הדרך, תוך שמירה תמידית על האינטרסים שלכם.

 
ידע מקצועי נטול אינטרסים
עבודה מול אדריכלים, קבלנים ואנשי מקצוע שונים דורשת הכנה מראש ובעיקר, הבנה מהן האפשרויות העומדות בפניכם ואיך אתם יכולים לנצל את התקציב שלכם בצורה מיטבית תוך הגשמת החלומות שלכם. ערן שריד עם 25 השנים בהן הוא צבר ניסיון יוכל להיות לכם לעזר רב, יכול לעשות לכם סדר במספרים ולסייע לכם לעמוד בתקציב שלכם. 

אם אתם רוצים להיות אלו שמובילים את תהליך הבנייה, אם אתם רוצים להרגיש שאם בשליטה מלאה ויודעים בדיוק מהן האפשרויות שלכם ומחפשים ליווי מקצועי ונטול שיקולים זרים, ערן שריד הוא האיש אותו אתם מחפשים.
צרו קשר לקבלת מידע נוסף!

צרו קשר לקבלת מידע נוסף!

 

ייעוץ וכיוון למשפחות וזוגות הנמצאים בתהליך תכנון של הפרוייקט המשמעותי והיקר בחייהם, תוך הזרמת ידע אמיתי ונטול אינטרסים מהשטח מההתחלה ועד לסיום הפרוייקט בבטחה -
בדיוק כפי שחלמו עליו!

חייגו ישירות אלינו

054-2522219

   ייעוץ אובייקטיבי
   תהליך בראש שקט
   ליווי אישי
   בקרה שוטפת
   חיסכון משמעותי
   תכנון תקציבי נכון
   ניסיון מוכח בשטח
 

 


לשיחת יעוץ טלפונית

בחינם

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם לקביעת מועד השיחה

orly@eransarid.co.il | eran@eransarid.co.il