ייעוץ טלפוני חינם:
072-33-80-761

מפת אתר:

מאמרים:

ייעוץ לפני בניה

הליך בניית בית הוא הליך ארוך הטומן בחובו את הצורך בקבלת החלטות רבות, כמו גם הוצאה של סכומי כסף נכבדים – למעשה מדובר ברוב המקרים בהוצאה הכספית הגבוהה ביותר שאדם יעשה בחייו. לכן, בכדי שהתהליך יעבור על הצד הטוב ביותר ובסיומו נוכל ליהנות מבית אשר עונה על ציפיותינו ותואם את תכניותינו חשוב להתחיל את הדרך בתכנון נכון – ואותו תכנון נכון מתחיל כבר בהליך של יעוץ לפני בניה.

במסגרת הליך ייעוץ לפני בניה נוכל להציג את כל הציפיות והדרישות שיש לנו מהבית, את התקציב אותו אנחנו יכולים או מתכננים להשקיע במטרה, את השאיפות והחלומות שלנו, כאשר היועץ המקצועי יוכל לכוון אותנו כיצד לעשות זאת וימקד אותנו מה מהתכניות שלנו אכן ישים ומה צריך שינוי.

יעוץ לפני רכישת מגרש

לעיתים קרובות הצורך בקבלת ייעוץ יעלה עוד לפני שלב רכישת המגרש – לדוגמא, במקרים בהם קיים קושי לבחור מגרש או להגיע להבנה אם מגרש מסוים אותו אתם שוקלים לרכוש אכן מתאים לדרישות ולצרכים או לאו. כמובן שחשוב להקפיד ולבחור באותו יועץ מקצועי אשר מתמחה באופן פרטני במתן ייעוץ לפני בניה. מומלץ אף לוודא כי במסגרת הידע שברשותו ישנה גם התמחות בתחום של רכישת מגרשים ומידת התאמתם לדרישות ולצרכים של הפרויקט המתכונן להיבנות על גביהם.

יעוץ לאחר רכישות מגרש

גם מי שכבר רכש מגרש ונמצא עכשיו לקראת הליך הבניה, יכול למצוא את עצמו עם הרבה שאלות ואי הבנות לגבי התהליך שהוא עומד לעבור – וגם במידה והדברים יהיו פחות או יותר בהירים עבורו, עדיין, חשוב לוודא שהוא הולך לעשות אותם נכון.
יעוץ לאחר רכישות מגרש יוכל לעשות סדר בדברים, לתכנן בצורה מוקפדת את התקציבים ולוודא שהתהליך יצא אל הפועל בצורה מסודרת ונכונה בדרך לקבלת התוצאה המוגמרת האיכותית והטובה.

ייעוץ בנייה

כאמור, ייעוץ בנייה יכול להיות חשוב בכל אחד משלבי הבניה – הן בשלבים המקדימים וגם במסגרת התהליך עצמו – אם התחלתם לבנות את הבית ואתם נתקלים בקשיים, ייעוץ בנייה מאיש מקצוע מנוסה יכול לסייע לכם להתגבר על אותם קשיים ולהמשיך הלאה.

אם גם אתם זקוקים לשירותי ייעוץ לפני בנייה, ערן שריד בהחלט יכול להוות ככתובת הנכונה עבורכם למטרה.

עם ניסיון רב, ידע מקצועי נרחב וכלים אשר יאפשרו לכם לקבל את ההחלטות הנכונות ביותר, הייעוץ אשר יינתן ע"י ערן שריד יאפשר לכם להבטיח לעצמכם שקט נפשי לאורך כל שלבי התהליך.
 
 

ייעוץ וכיוון למשפחות וזוגות הנמצאים בתהליך תכנון של הפרוייקט המשמעותי והיקר בחייהם, תוך הזרמת ידע אמיתי ונטול אינטרסים מהשטח מההתחלה ועד לסיום הפרוייקט בבטחה -
בדיוק כפי שחלמו עליו!

חייגו ישירות אלינו

054-2522219

   ייעוץ אובייקטיבי
   תהליך בראש שקט
   ליווי אישי
   בקרה שוטפת
   חיסכון משמעותי
   תכנון תקציבי נכון
   ניסיון מוכח בשטח
 

 


לשיחת יעוץ טלפונית

בחינם

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם לקביעת מועד השיחה

orly@eransarid.co.il | eran@eransarid.co.il