ייעוץ טלפוני חינם:
072-33-80-761

מפת אתר:

מאמרים:

ליווי תכנון

בין אם אתם זוג צעיר או הורים למשפחה, אם אתם עומדים בפני פרויקט בנייה אתם עומדים בפני הפרויקט המשמעותי והיקר בחייכם. אתם צריכים לתכנן את הבנייה וצריכים לקחת בחשבון מה אתם רוצים שיהיה ואיך יהיה, מהם הצרכים שלכם ואיך אתם יכולים לתת להם ביטוי בשטח ומעל לכל, עומד התקציב שלכם.

הוא לא תמיד תואם את החלומות שלכם אך עם ליווי מקצועי, אפשר להוציא ממנו את המיטב. ליווי תכנון מקצועי של ערן שריד יאפשר לכם להבין בפני מה אתם עומדים ומהן האפשרויות העומדות בפניכם ויעשה לכם סדר בראש לגבי אנשי מקצוע, חומרים ומפרטים שונים. ערן שריד עם שנים רבות של ניסיון והוא ישמח ללוות גם אתכם בדרך לבניית הבית שלכם.
תכנון נכון לתוצאות רצויות
בניית בית מתחילה אם כן עם תכנון נכון, אך אדם מן המניין ובעיקר כזה שבונה לראשונה (שאלו רוב האנשים) לא מכיר מספיק את תחום הבנייה ועלול להיתקל במונחים שהוא לא מבין את משמעותם ובעיקר, להיתקל בקבלנים ואנשי מקצוע נוספים שהאינטרסים שלהם לא חופפים לאינטרסים שלו.

עם תכנון נכון וליווי על ידי איש מקצוע, הלקוח יבין בפני מה הוא עומד ובעיקר, הוא יקטין את אי הוודאות והחשש שהכסף שלו לא יביא את התמורה הרצויה לו. הנה כמה סיבות למה לבחור דווקא בליווי של ערן שריד
 
  • ניסיון בשטח – 25 שנות הניסיון של ערן, בתחילה כמנהל פרויקטים בבנייה רוויה למגורים ובהמשך כעצמאי בתחום עשו את שלהם. הוא מכיר את המחירים בשוק, את אנשי המקצוע, את חומרי הגלם והחומרים. 
     
  • חיסכון בכסף – כל שירות עולה כסף אך שירות הליווי של ערן שריד דווקא יחסוך לכם כסף. איך? עם תקציב מדוייק ועמידה קשוחה בו, החיסכון יהיה משמעותי לטווח הרחוק.
     
  • לקוחות מרוצים – מאות לקוחות מרוצים שפרגנו במכתבי תודה מרגשים לא טועים!
     
  • תהליך התכנון וכמובן הבנייה הוא מורכב ומפרך והוא יוצר במרבית המקרים לחצים וחששות. ליווי צמוד של איש מקצוע ששומר על האינטרסים שלכם יספק לכם את השקט הנפשי אותו אתם צריכים.

אז קדימה למה אתם מחכים?
צרו קשר וקבלו מידע נוסף!

 

ייעוץ וכיוון למשפחות וזוגות הנמצאים בתהליך תכנון של הפרוייקט המשמעותי והיקר בחייהם, תוך הזרמת ידע אמיתי ונטול אינטרסים מהשטח מההתחלה ועד לסיום הפרוייקט בבטחה -
בדיוק כפי שחלמו עליו!

חייגו ישירות אלינו

054-2522219

   ייעוץ אובייקטיבי
   תהליך בראש שקט
   ליווי אישי
   בקרה שוטפת
   חיסכון משמעותי
   תכנון תקציבי נכון
   ניסיון מוכח בשטח
 

 


לשיחת יעוץ טלפונית

בחינם

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם לקביעת מועד השיחה

orly@eransarid.co.il | eran@eransarid.co.il