ייעוץ טלפוני חינם:
072-33-80-761

מפת אתר:

מאמרים:

ניהול ופיקוח בבנייה פרטית

רוב האנשים אשר הולכים לקראת הליך של בנייה פרטית עלולים להגיע להליך זה עם חששות ודאגות – ובעיקר בגלל סיפורים שהם שמעו על אנשים אשר נתקלו בקשיים תקציביים או בעיות אחרות אשר מנעו מהם לסיים את התהליך בזמן שהם תכננו ו/או על פי התוכניות שלהם.

החדשות הטובות הן שניתן לנקוט בפעולה אשר תחסוך את החששות הללו והפעולה הזו תבוא לידי ביטוי בפנייה לאנשי מקצוע המתמחים בנושא של ניהול  ופיקוח בבנייה פרטית.

ליווי צמוד לאורך כל התהליך של הבנייה ע"י אנשי מקצוע מנוסים המקפידים לשתף את לקוחותיהם בכל שלבי התהליך ולדאוג שכל האינטרסים שלהם יתממשו בצורה הטובה ביותר, יבטיח שקט נפשי וידיעה שהליך הבנייה עומד לצאת אל הפועל על פי התכנית.

ניהול ופיקוח בניה

איש מקצוע המתמחה בתחום של ניהול ופיקוח בניה ילווה את התהליכים החל מהשלבים הראשוניים של קבלת היתר הבניה ועד לשלב הסופי של קבלת המפתח.

בין התפקידים של איש ניהול ופיקוח בבנייה פרטית: להקפיד שכל העבודות המבוצעות בשטח עומדות בתקנים הנדרשים, שהחומרים בהם עושים שימוש הינם חומרים איכותיים, שיש תיאום בין כל אנשי המקצוע והספקים המעורבים בתהליך, ששלבי העבודה מתבצעים ע"פ לוחות הזמנים שנקבעו מבעוד מועד וכמובן, שאין חריגה מהתקציב.

שימת דגש על כל הפרמטרים הללו – תוך בחירת המפקח בצורה מוקפדת ונבונה, תאפשר שקט בידיעה שהליך הבנייה יענה על כל הדרישות והציפיות.

ניהול ופיקוח בבניה פרטית

בעת בחירת איש מקצוע חשוב לוודא שהוא מתמחה באופן פרטני בנושא של ניהול ופיקוח בבניה פרטית.
ניהול ופיקוח בבנייה פרטית אמור לקחת בחשבון את האינטרסים של הלקוח ובמסגרת התהליך יש לוודא כי כל אנשי המקצוע והספקים אשר לוקחים חלק בהליך הבנייה עובדים בהתאם לתכנית שנקבעה מראש ובהתאם להנחיות הלקוח – כמובן, כל חריגה או שינוי מהווה כמידע שיש להעבירו אל הלקוח.

ניהול תקציב בניה

אז רגע לפני שעוברים לחשוב על הנושא של ניהול ופיקוח בבנייה פרטית חשוב לתכנן בקפידה את תקציב הבניה – כאשר אותו איש פיקוח יוכל להיות גם אחראי על הנושא של ניהול תקציב בניה.

אם גם אתם נמצאים לקראת הליך בניה פרטית ומעוניינים להבטיח שההליך הזה יתבצע בצורה נכונה ותוך התחשבות במלוא האינטרסים שלכם, ערן שריד הוא הכתובת הנכונה בעבורכם.

הידע המקצועי והניסיון בתחום של ניהול תקציב בניה כמו גם בנושאים של ניהול ופיקוח בבנייה פרטית, יאפשרו לכם שקט נפשי שבזכות ערן שריד האינטרסים שלכם ישמרו בצורה הטובה ביותר לכל אורך התהליך.
 
 

ייעוץ וכיוון למשפחות וזוגות הנמצאים בתהליך תכנון של הפרוייקט המשמעותי והיקר בחייהם, תוך הזרמת ידע אמיתי ונטול אינטרסים מהשטח מההתחלה ועד לסיום הפרוייקט בבטחה -
בדיוק כפי שחלמו עליו!

חייגו ישירות אלינו

054-2522219

   ייעוץ אובייקטיבי
   תהליך בראש שקט
   ליווי אישי
   בקרה שוטפת
   חיסכון משמעותי
   תכנון תקציבי נכון
   ניסיון מוכח בשטח
 

 


לשיחת יעוץ טלפונית

בחינם

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם לקביעת מועד השיחה

orly@eransarid.co.il | eran@eransarid.co.il