ייעוץ טלפוני חינם:
072-33-80-761

מפת אתר:

מאמרים:

ניהול פיקוח

יש לא מעט אנשים שעומדים בפני בנייה ומתחבטים בשאלה האם כדאי להם לקחת מפקח בנייה. עלויות הבנייה גם ככה יקרות ולרובינו זו תהיה ההוצאה המשמעותית ביותר בחיים, אז למה להוציא עוד כספים? למה לא לתת לקבלן לעשות את עבודתו ולחכות לתוצאה? אם גם אתם מאלו שמתחבטים בשאלות הללו, הנה כמה סיבות טובות למה כדאי לכם לקחת מפקח בנייה ולמה הוא גם משתלם לכם כלכלית:
 • איכות העבודה
  בסופו של דבר אתם רוצים שהעבודה תהיה איכותית, אך מה לעשות שאם אין פיקוח צמוד גם הקבלן הישר ביותר לא תמיד יעמוד במשימה. יש אנשי מקצוע שונים שרוצים לסיים את עבודתם כמה שיותר מהר ולהרוויח כמה שיותר, ולא תמיד הם עומדים בהסכמים ובסטנדרטים שנקבעו ועושים שימוש בחומרים באיכות ירודה. מפקח בנייה אמור למנוע מצבים כאלו ורק עצם נוכחותו בשטח יכולה לגרום להם לא לזלזל.
   
 • סנכרון בין אנשי המקצוע
  פרויקט בנייה מצריך סנכרון בין אנשי המקצוע, מי יעבוד לפני מי ומי יחזור בשלב מאוחר יותר פעם נוספת. זה מצריך ניסיון רב והבנה מעמיקה של כל שלב ושלב בבנייה. מפקח הבנייה גם דואג לעמידה בלוחות הזמנים שנקבעו.
   
 • בניית מפרטים וכתבי כמויות ושמירה על מסגרת תקציב
  מפקח בנייה צריך להכין ."רשימת מכולת" עם כמויות מדויקות בהתאם לצרכים. הוא גם צריך לוודא שהביצוע בשטח תואם את הכמויות בשביל לשמור על מסגרת התקציב בקנאות.
   
 • שלל מטלות נוספות
  יש עוד שלל מטלות נוספו שעל מפקח הבנייה לבצע ותחומי אחריות שונים. הוא אמור לאתר את אנשי המקצוע הטובים והאיכותיים ביותר, הוא צריך לאשר חשבוניות אל מול אנשי מקצוע שונים, לתת דגשים לעובדים בנושאי בטיחות, להתאים את עצמו לדינמיקה של הפרויקט ולתת פתרונות בזמן אמת.
מחפשים מפקח בנייה? הגעתם למקום הנכון
הניסיון הרב של ערן שריד הביא אותו להיות אחד ממפקחי הבנייה המבוקשים ביותר כיום. את ניסיונו הוא צבר בניהול פרויקטים בבנייה רוויה למגורים בחברות בנייה, ולאחר מכן כעצמאי בתחום הניהול והפיקוח. 

אם אתם רוצים להיות בראש שקט ואם אתם רוצים להרגיש שפרויקט בניית הבית שלכם בידיים בטוחות, ערן הוא האיש אותו אתם צריכים.

אז קדימה למה אתם מחכים?
צרו קשר וקבלו מידע נוסף!

 

ייעוץ וכיוון למשפחות וזוגות הנמצאים בתהליך תכנון של הפרוייקט המשמעותי והיקר בחייהם, תוך הזרמת ידע אמיתי ונטול אינטרסים מהשטח מההתחלה ועד לסיום הפרוייקט בבטחה -
בדיוק כפי שחלמו עליו!

חייגו ישירות אלינו

054-2522219

   ייעוץ אובייקטיבי
   תהליך בראש שקט
   ליווי אישי
   בקרה שוטפת
   חיסכון משמעותי
   תכנון תקציבי נכון
   ניסיון מוכח בשטח
 

 


לשיחת יעוץ טלפונית

בחינם

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם לקביעת מועד השיחה

orly@eransarid.co.il | eran@eransarid.co.il