ייעוץ טלפוני חינם:
072-33-80-761

מפת אתר:

מאמרים:

עלות בניית בניין מגורים

מי שמעוניין לברר עלות בניית בניין מגורים חייב לקחת בחשבון פרמטרים רבים ולערב אנשי מקצוע שונים בין הפעולות הנדרשות: בדיקה של אדריכל או מהנדס לגבי זכויות בנייה, חישוב עלויות המיסוי: היטל השבחה, מס שבח, מע"מ שירותי הבנייה ועוד.., בחירת שיטת הבנייה והבנת העלויות שלה, חישוב עלויות נלוות: אדריכלות, פיתוח, שכר של יועצים ובעלי מקצוע אחרים.

רק שכלול של כל הפרמטרים, תוך דגש על הפרטים ה"קטנים" תאפשר קבלת תמונה מקיפה לגבי עלות בניית בניין מגורים.
כאן חשוב לציין שמי שהבניין האמור הוא הפרויקט הראשון עבורו, יעדיף ברוב המקרים להיוועץ באנשי מקצוע מנוסים אשר יוכלו לסייע לו בחישובים.

עלות בניית קומה שנייה

עלות בניית קומה שנייה מושפעת בראש ובראשונה מסוג הבנייה – האם מדובר בבנייה קלה או בנייה רגילה, האם קיים צורך לחזק את יסודות המבנה לצורך הבנייה ועוד..

כמובן, ששטח הדירה והיקף העבודה (אשר יכול להיות מושפע מהגג או מסוג התקרה), יהוו גם הם פרמטרים אשר ישפיעו בסופו של דבר על חישוב העלות.

מכיוון שיש גורמים רבים אשר ישפיעו על עלות בניית קומה שנייה, חשוב מאוד להיוועץ באנשי המקצוע המתאימים בטרם נלקחת ההחלטה האם לנקוט בצעד המדובר – אנשי מקצוע יוכלו לחשב עלויות מדויקות ולאפשר את קבלת התמונה המלאה לגבי גובה התקציב הנדרש למטרה.

עלות בניית שלד למטר

בעת חישוב עלות בניית בניין מגורים או עלות בניית בית פרטי, צריך לקחת בחשבון את עלות בניית שלד למטר ואת עלות הגמר – שני המרכיבים האלו בתוספת של עלויות נלוות שונות יאפשרו לנו לקבל נתונים לגבי סדר גודל העלויות הצפויות לנו בתהליך.

ערן שריד יועץ מקצועי ומנוסה המתמחה ביעוץ תכנון תקציב לפני הבניה, יוכל לעשות לכם סדר בעלויות תוך חלוקה לנושאים. 

עלות שיפוץ בית פרטי

גם מי שמעוניין להתחיל הליך של שיפוץ בית פרטי עתיד לגלות שישנם פרמטרים רבים שהינם בעלי השפעה על עלות שיפוץ בית פרטי – גודל הבית, סדר גודל השיפוץ, סוג השיפוץ ועוד..

מכיוון שגם בנושא הזה העלויות יכולות להגיע לסכומי כסף גבוהים חשוב מאוד, לפנות לייעוץ צד שלישי מקצועי ונטול אינטרסים, אשר יקשיב למלוא הדרישות והצרכים שלכם מהשיפוץ, יבדוק את הנתונים ובהתבסס על כל הפרטים הללו יוכל לאפשר לכם להבין את עלות שיפוץ בית פרטי ולתכנן בהתאם את התקציב.

אם גם אתם מעוניינים לחשב עלות בניית בניין מגורים או בית פרטי או עלות שיפוץ בית פרטי, מוזמנים ליצור קשר עם ערן שריד.  
 
 

ייעוץ וכיוון למשפחות וזוגות הנמצאים בתהליך תכנון של הפרוייקט המשמעותי והיקר בחייהם, תוך הזרמת ידע אמיתי ונטול אינטרסים מהשטח מההתחלה ועד לסיום הפרוייקט בבטחה -
בדיוק כפי שחלמו עליו!

חייגו ישירות אלינו

054-2522219

   ייעוץ אובייקטיבי
   תהליך בראש שקט
   ליווי אישי
   בקרה שוטפת
   חיסכון משמעותי
   תכנון תקציבי נכון
   ניסיון מוכח בשטח
 

 


לשיחת יעוץ טלפונית

בחינם

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם לקביעת מועד השיחה

orly@eransarid.co.il | eran@eransarid.co.il