ייעוץ טלפוני חינם:
072-33-80-761

מפת אתר:

מאמרים:

עלות בניית דירה

עלות בניית דירה מהווה כנושא אשר מטריד אנשים רבים, יחידים, זוגות ומשפחות אשר מעוניינים לנקוט בצעדים בדרך לבניית דירה, כאשר המחסום היחיד ביניהם לבין הצעד הזה נוגע לשאלת התקציב.

אז אין תשובה חד משמעות לשאלה מהי עלות בניית דירה? וזאת מכיוון שגובה העלות מושפע משורה ארוכה של פרמטרים כגון: גודל הדירה, מיקום הדירה, סוג הבנייה, בעלי המקצוע המעורבים בתהליך ועוד.. ועוד..

יחד עם זאת, מה שכן ברוב זה שכל מי שמעוניין להתקרב מעט יותר לתחילת הליך הבנייה ואולי כבר לצאת לדרך, צריך להבין בשלב הראשון כמה אמורה לעלות לו בניית דירה אשר תהיה תואמת את צרכיו כמו גם את ציפיותיו.

עלות בניה למטר

הדרך הטובה ביותר לחשוב עלות בניית דירה היא ע"פ עלות בניה למטר – ובכדי להגיע לסכום העלות הסופי כל מה שצריך לעשות זה להכפיל את כמות המטרים המדוברת (גודל הדירה) באותה עלות בניה למטר.
כמובן, שבכדי לעשות את זה, חשוב תחילה לבצע חישובים מקדימים, תוך לקיחה בחשבון של כל אותם פרמטרים אשר ישפיעו על גובה עלות הבניה למטר.

עלות מטר בנייה קלה

גם מי שתוהה לגבי עלות מטר בניה קלה עתיד לגלות שהתשובה היא לא כללית או חד משמעית ותלויה בפרמטרים כגון: חומרי הבנייה, מורכבות הבנייה ועוד.

מה שכן אפשר לדעת זה שעלות מטר בנייה קלה תהיה נמוכה יותר מאשר עלות מטר בבנייה רגילה – כך שמי שמחפש לחסוך או שמעוניין להתחיל את הליך הבנייה עם תקציב נמוך יחסית, קרוב לוודאי שהאפשרות של בנייה קלה תתאים יותר.

עלות בניה למטר מרובע

כאמור, הדרך הטובה והנכונה ביותר לחישוב עלות בניית דירה, היא ע"פ עלות בניה למטר מרובע – חישוב זה מאפשר גמישות תקציבית ותכנון מתאים – אם לדוגמא, התקציב שלכם הוא לא גבוה במיוחד, תמיד אפשר להחליט על בניית דירה קטנה יותר ועל ידי כך לחסוך כסף – מעבר לזה ההשוואה בין עלות בניה למטר מרובע בבנייה רגילה לבין העלות בבנייה קלה גם תאפשר קבלה של החלטה אשר יכולה להשפיע רבות על נושא העלויות.

אם גם אתם מעוניינים לברר פרטים לגבי עלות בניית דירה או רוצים לדוגמא, לערוך השוואות בין עלות מטר בנייה קלה לבין עלות בניה למטר מרובע, ערן שריד, יועץ בתכנון תקציב לבנייה נכונה יהווה עבורכם ככתובת הנכונה. מוזמנים ליצור קשר כבר היום עם ערן שריד ולתאם פגישה.
 
 

ייעוץ וכיוון למשפחות וזוגות הנמצאים בתהליך תכנון של הפרוייקט המשמעותי והיקר בחייהם, תוך הזרמת ידע אמיתי ונטול אינטרסים מהשטח מההתחלה ועד לסיום הפרוייקט בבטחה -
בדיוק כפי שחלמו עליו!

חייגו ישירות אלינו

054-2522219

   ייעוץ אובייקטיבי
   תהליך בראש שקט
   ליווי אישי
   בקרה שוטפת
   חיסכון משמעותי
   תכנון תקציבי נכון
   ניסיון מוכח בשטח
 

 


לשיחת יעוץ טלפונית

בחינם

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם לקביעת מועד השיחה

orly@eransarid.co.il | eran@eransarid.co.il