ייעוץ טלפוני חינם:
072-33-80-761

מפת אתר:

מאמרים:

שירות עריכת מפרטים טכניים ו\או הסכמי התקשרות

בין אם אתם עומדים בפני שיפוץ מאסיבי ובין אם אתם עומדים בפני בנייה, יש שורה ארוכה של היבטים מקצועיים וטכניים שכלולים בפרויקט. את כל אלו צריך להכניס בחוזה העבודה עם הקבלן ובהסכם התקשרות כזה עומד מצד אחד הלקוח שרוצה להבטיח שהוא יקבל תמורה מלאה לכספו ומצד שני, עומד הקבלן שצריך לדאוג לאינטרסים שלו, בין אם הם טכניים או כלכליים.

אך רוב הלקוחות לא מכירים את תחום הבנייה בצורה מעמיקה והקבלן שהם עובדים מולו עלול לנצל זאת לרעה או סתם לעשות טעויות תמימות. בדיוק בשביל זה יש שירות עריכת מפרטים טכניים ו\או הסכמי התקשרות של ערן שריד, שירות שיספק לכם הלקוחות שקט נפשי עם הידיעה שיש מישהו עם ניסיון רב שמלווה אתכם ויעבור על המפרטים בצורה יסודית.
 
סעיפים בהסכמי התקשרות
מעבר למפרטים טכניים שכוללים פרטי רבים הנוגעים לתוכניות ולחומרי הגלם שסוכמו ישנם כמה סעיפים מרכזיים בהסכמי התקשרות עם קבלנים. הנה כמה דוגמאות לסעיפים הללו, בין אם מדובר על בנייה ובין אם מדובר על שיפוץ מאסיבי:
 • ביצוע
  סעיף המפרט את המחויבות של הקבלן לבצע את כל התוכניות בהתאם לדרישות המהנדס או האדריכל. 
   
 • בדיקות מקדימות
  סעיף בו הקבלן מצהיר על כך שהוא מכיר את החוקים הרלוונטיים והוא מחויב אליהם כמו גם הצהרה על כך שהוא ביצע את כל הבדיקות המקדימות הדרושות. 
   
 • אחריות
  הקבלן אמור להעמיד ערבויות למול ביצוע מלא ותקין של כל העבודות כמו גם עמידה בכל המפרטים. לאחר אישור הלקוח שהקבלן עמד במטלות השונות הוא מקבל את הערבויות החזרה.
למה לבחור דוקא בערן שריד?
אם אתם עומדים בפני בנייה ורוצים להיות רגועים יותר עם הידיעה שאתם חותמים על הסכמים עם סעיפים שדואגים לאינטרסים שלכם, ערן שריד הוא האיש בשבילכם.

עם ניסיון של למעלה מ-25 שנה ועבודה עם גופים גדולים כמו גם לקוחות פרטיים רבים, עם שירות ייעוץ ותכנון תקציבי לפני בנייה ועם אין סוף לקוחות מרוצים, אתם יודעים שאתם בידיים טובות.  

צרו קשר 
וקבלו את כל המידע 
שאתם צריכים!

 

ייעוץ וכיוון למשפחות וזוגות הנמצאים בתהליך תכנון של הפרוייקט המשמעותי והיקר בחייהם, תוך הזרמת ידע אמיתי ונטול אינטרסים מהשטח מההתחלה ועד לסיום הפרוייקט בבטחה -
בדיוק כפי שחלמו עליו!

חייגו ישירות אלינו

054-2522219

   ייעוץ אובייקטיבי
   תהליך בראש שקט
   ליווי אישי
   בקרה שוטפת
   חיסכון משמעותי
   תכנון תקציבי נכון
   ניסיון מוכח בשטח
 

 


לשיחת יעוץ טלפונית

בחינם

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם לקביעת מועד השיחה

orly@eransarid.co.il | eran@eransarid.co.il