ייעוץ טלפוני חינם:
072-33-80-761

מפת אתר:

מאמרים:

רכישת מגרש לבניה

אחת הפעולות הראשונות אותן יידרש לבצע כל מי שמעוניין לבנות בית פרטי, היא רכישת מגרש לבניה.

בחירת המגרש לבדה טומנת בחובה הליך מורכב כאשר יש לשים דגש על פרמטרים כמו: מיקום השטח, גודלו, מה נמצא בסביבתו או מה הולך להיות מוקם בסביבתו, עלויות ופרמטרים רבים נוספים, אשר התחשבות בהם תאפשר לכם לבצע בחירה מושכלת ונבונה.

אם אין לכם הבנה מקדימה בתחום הקרקעות ואתם מעוניינים לבצע רכישת מגרש לבניה, ההמלצה תהיה לפנות ליועץ מקצועי בעל ידע וניסיון בתחום אשר יוכל לסייע לכם לבצע את הבחירה הנכונה והמתאימה.

רכישות מגרש

אם במסגרת חיפושכם אחר מגרש לבנייה ראיתם מגרש שנראה לכם כמתאים למטרה, כדאי שתשיבו לעצמכם על מספר שאלות בטרם רכישות מגרש ובין היתר: האם אתם רואים את עצמכם מקימים בית במקום בו המגרש ממוקם? האם יש אפשרות לכיוונים עם נוף? האם השטח מתאים לבנייה או שנדרשים עבודות מורכבות על מנת להכין אותו למטרה? האם המגרש נמצא על שטח מישורי או הררי? מהי הצורה של המגרש והאם מדובר בצורה שנוחה לבנייה?

כאמור, סביר להניח שגם במתן תשובות לשאלות הללו תדרשו לסיוע של איש מקצוע שהינו בעל הבנה וידע מקצועי בתחום.

רכישות קרקע לבנייה

רכישת קרקע לבנייה היא הליך חשוב ומשמעותי – ראשית כל רכישת שטח שכזה כרוכה בהוצאות כספיות גבוהות, שנית כל, מדובר למעשה בבחירת המקום בו יבנה הבית שלכם – ולכן, קיימת חשיבות גבוהה לא להתפשר על הבחירה.

מכיוון שהליך רכישת מגרש לבניה הינו צעד בעל חשיבות רבה, כדאי לבחור בקפידה את היועץ המקצועי אשר יסייע לכם בקבלת ההחלטה ולוודא שאכן יש ברשותו את הידע והניסיון המקצועי הנדרש בכדי לסייע לכם בקבלת ההחלטה הנכונה.

רכישת מגרש לבניה עצמית

רכישת מגרש לבניה עצמית, דורשת ביצוע בדיקות שונות כגון: מי מוכר את הקרקע – האם הקרקע הינה בבעלות פרטית או בבעלותו של מנהל מקרקעי ישראל, האם לא קיימים על המגרש שעבודים או עיקולים ועוד.. – לצורך הבדיקות יש לנקוט בפעולות שונות כמו הזמנת נסח הרישום ועוד.

מכיוון שהליך רכישת מגרש לבניה הוא צעד משמעותי וחשוב בחייהם של הרוכשים, חשוב לא לקבל החלטות מבלי לשקול אותן בקפידה – כך שאם אתם נמצאים לפני שלב הרכישה, אתם מוזמנים ליצור קשר עם ערן שריד ולקבל ייעוץ מקצועי ומקיף אשר יאפשר לכם לקבל את ההחלטה הנכונה והמתאימה.

לפרטים נוספים מוזמנים ליצור קשר כבר היום עם ערן שריד.
 
 

ייעוץ וכיוון למשפחות וזוגות הנמצאים בתהליך תכנון של הפרוייקט המשמעותי והיקר בחייהם, תוך הזרמת ידע אמיתי ונטול אינטרסים מהשטח מההתחלה ועד לסיום הפרוייקט בבטחה -
בדיוק כפי שחלמו עליו!

חייגו ישירות אלינו

054-2522219

   ייעוץ אובייקטיבי
   תהליך בראש שקט
   ליווי אישי
   בקרה שוטפת
   חיסכון משמעותי
   תכנון תקציבי נכון
   ניסיון מוכח בשטח
 

 


לשיחת יעוץ טלפונית

בחינם

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם לקביעת מועד השיחה

orly@eransarid.co.il | eran@eransarid.co.il