ייעוץ טלפוני חינם:
072-33-80-761

מפת אתר:

מאמרים:

שטח לבניה

אז אחרי שאתם חולמים במשך שנים על בית החלומות שלכם, מגיע הרגע שלכם לעשות צעדים מעשיים בדרך להגשת החלום.

אחד הצעדים הראשונים בהם תנקטו בדרך לחלום יהיה חיפוש ורכישה של שטח לבניה.

חשוב להתמקד בחיפוש אחר שטח לבניה המצוי באזורים בהם אתם מעוניינים לגור.
מעבר לזה, כדאי לבדוק פרמטרים כגון: הפעולות והעבודות השונות בהן יש לנקוט על מנת להתאים את השטח לבניה, גודל השטח, האם השטח ממוקם באזור מישורי או ההררי, האם יש תצפית לאזור עם נוף (אם זה חשוב לכם), עלות וכמובן, כל פרמטר אחר אשר יאפשר לכם להגיע להבנה אם מדובר באזור שהינו נכון ומתאים בעבורכם לבניה.

שטח אדמה למכירה

רוב האנשים אשר מחפשים אחר שטח לבניה יחפשו מודעות או מידע לגבי שטח אדמה למכירה באזורים הרלוונטיים בעבורם למטרה.

יחד עם זאת, אנשים אשר מגיעים להליך החיפוש כשאין ברשותם הבנה מקדימה או ניסיון ברכישת קרקעות לבניה, חשוב שייוועצו באנשי מקצוע בתחום – יש לקחת בחשבון כי הבחירה של שטח אדמה למכירה תשפיע בצורה משמעותית על עלויות הבניה ולכן, אין לקבל את ההחלטה הזאת בקלות ראש או מבלי להיכנס לכל הפרטים ולשקול את כל ההיבטים – איש מקצוע בעל ניסיון בתחום יוכל כאמור לבחון את הפרמטרים המדוברים בעבורכם ולסייע לכם בקבלת ההחלטה הנכונה.

שטח לקניה

בטרם בחירת שטח לקניה וסגירת העסקה בפועל, כדאי לבדוק את הפרמטרים הבאים: מי מוכר את השטח? האם קיימים על השטח עיקולים, צווי הריסה או שעבודים? יש לבדוק את זכויות הבנייה במגרש בתכנית המתאר של הקרקע, יש לאסוף את כל המידע לגבי מיסים והיטלים שונים בעסקת המקרקעין. יש לקחת בחשבון כי ככל שתשכילו לבדוק בצורה נרחבת ומקיפה יותר את הפרטים לגבי השטח, כך תוכלו להיות רגועים יותר בידיעה שעשיתם את הבחירה הנכונה – כידוע, מדובר בהחלטה כלכלית חשובה ומשמעותית וכחלק מכך היא שווה את מלוא המאמץ וההשקעה.

רכישת קרקע לבנייה

אם גם אתם מעוניינים לפתוח בהליך רכישת קרקע לבנייה ורוצים להבטיח שתקבלו את ההחלטות הנכונות, אשר תואמות לתקציב שלכם כמו גם לדרישות, לצרכים ולציפיות שלכם, כאמור, ייעוץ מקצועי לפני רכישה יוכל לסייע לכם בכך.
מוזמנים ליצור קשר עם ערן שריד המתמחה בייעוץ ותכנון תקציב לפני בניה ובהתבסס על ייעוץ זה לקבל כלים לביצוע החלטה נבונה ונכונה בנושא זה.

לשאלות ולקבלת פרטים נוספים מוזמנים להתקשר כבר היום לערן שריד.
 
 

ייעוץ וכיוון למשפחות וזוגות הנמצאים בתהליך תכנון של הפרוייקט המשמעותי והיקר בחייהם, תוך הזרמת ידע אמיתי ונטול אינטרסים מהשטח מההתחלה ועד לסיום הפרוייקט בבטחה -
בדיוק כפי שחלמו עליו!

חייגו ישירות אלינו

054-2522219

   ייעוץ אובייקטיבי
   תהליך בראש שקט
   ליווי אישי
   בקרה שוטפת
   חיסכון משמעותי
   תכנון תקציבי נכון
   ניסיון מוכח בשטח
 

 


לשיחת יעוץ טלפונית

בחינם

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם לקביעת מועד השיחה

orly@eransarid.co.il | eran@eransarid.co.il