ייעוץ טלפוני חינם:
072-33-80-761

מפת אתר:

מאמרים:

תהליך בניית בית

תהליך בניית בית הינו מורכב ומבוסס על מספר שלבים, כאשר כל שלב חייב להתבצע בהתבסס על תכנון ראשוני מקיף ופרטני, תוך התחשבות בתקציב והקפדה על עמידה בלוחות הזמנים.

השלב הראשון של תהליך בניית בית, הוא למעשה שלב הגדרת התקציב ואיסוף ההון הראשוני – שלב זה יכול לארוך זמן רב ולעיתים גם להימשך שנים – במידה ולדוגמא הצבתם לכם למטרה לבנות בית פרטי אך אין ברשותכם את ההון הראשוני הנדרש, תצטרכו כשלב ראשון לגייס את ההון מה שיכול לקחת לכם שנים.

תהליך בניית בית פרטי

אז אחרי שהגדרתם את התקציב וחסכתם את סכום הכסף הראשוני הנדרש לבניית בית מגיע השלב הבא באותו תהליך בניית בית פרטי, והוא שלב קבלת האישור להלוואת המשכנתא – אלא אם הצלחתם לגייס את מלוא סכום הכסף הנדרש להשלמת התהליך ואז אתם כמובן יכולים לדלג על השלב הזה.

השלב הבא יהיה רכישת הקרקע על גביה תבנו את הבית – כאשר שלב זה דורש בירורים מקדימים ואיסוף נתונים ובחירה מושכלת בקרקע אשר תענה על מלוא הדרישות והצרכים שלכם.

השלבים הבאים כוללים את הכנת תכניות הבנייה השונות וקבלת ההיתרים הנדרשים.

לאחר בחירת הקבלן תוכלו לצאת אל הדרך ולהתחיל את שלב הבנייה בפועל, כאשר בשלב הראשון יבנה השלד של הבית ובשלב השני יתבצע הגמר והשלמה של תהליך הבניה – כמובן, בשלבים הללו יעורבו כל אנשי המקצוע והספקים אשר אמורים לקחת חלק בתהליך.

כמובן, שאותו תהליך בניית בית לא מסתיים כאן, כאשר עלכם לדאוג לקבל היתר אכלוס לבית וכמובן, לעצב את הבית ולרהט אותו.

בניית בית

בניית בית היא כאמור תהליך מורכב אשר יכול לארוך תקופת זמן ארוכה ובכדי שכל שלבי התהליך יוכתרו בהצלחה חשוב לוודא שכל אחד מהשלבים יתבצע על הצד הטוב והאיכותי ביותר האפשרי – באמצעות יועץ מקצועי ומנוסה, אשר יפקח על התהליך, ילווה אותו לכל אורכו ושלביו וישקף לכם (לקוחותיו) מה בדיוק קורה בכל אחד משלביו והאם הם מתקיימים כמתוכנן, תוכלו להבטיח שהתהליך יתבצע כמתוכנן.

ליווי ותמיכה בתהליך בניה

אם גם אתם נמצאים טרום תהליך בניית בית או במהלכו וחשים כי אתם זקוקים לשירות של ליווי ותמיכה בתהליך בניה הגעתם לכתובת הנכונה.

ערן שריד הינו יועץ מקצועי המתמחה בראש ובראשונה בתכנון תקציב לבניה נכונה ובסיוע בניהול התקציב לכל אורך התהליך.

לכל הפרטים ולקבל ייעוץ ראשוני חינם אתם מוזמנים ליצור קשר כבר היום עם ערן שריד.
 
 

ייעוץ וכיוון למשפחות וזוגות הנמצאים בתהליך תכנון של הפרוייקט המשמעותי והיקר בחייהם, תוך הזרמת ידע אמיתי ונטול אינטרסים מהשטח מההתחלה ועד לסיום הפרוייקט בבטחה -
בדיוק כפי שחלמו עליו!

חייגו ישירות אלינו

054-2522219

   ייעוץ אובייקטיבי
   תהליך בראש שקט
   ליווי אישי
   בקרה שוטפת
   חיסכון משמעותי
   תכנון תקציבי נכון
   ניסיון מוכח בשטח
 

 


לשיחת יעוץ טלפונית

בחינם

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם לקביעת מועד השיחה

orly@eransarid.co.il | eran@eransarid.co.il