ייעוץ טלפוני חינם:
072-33-80-761

מפת אתר:

מאמרים:

תכנון חישוב עלויות בניה

אחרי שחסכתם סכום כסף, החלטתם שהגיע הרבה לעשות מעשה ולבנות בית או דירה. עכשיו, בטרם אתם יוצאים לדרך ומתחילים במלאכת הבנייה, חשוב לבצע תכנון חישוב עלויות בניה – זאת על מנת לוודא שיש ברשותכם את ההון ההתחלתי הנדרש לתהליך ובכדי להגיע להבנה לגבי פרטים כמו גודל הדירה, מיקומה ותוספות שונות ומותאמות דרישות.

בכדי לבצע תכנון חישוב עלויות בניה בצורה מוקפדת ונכונה, חשוב מאוד להיוועץ באיש מקצוע אשר מחזיק ברשותו הידע והכלים אשר יאפשרו לו לבצע חישוב מדויק ככל שמתאפשר ובהתאמה, לסייע לכם לתכנן את התקציב אותו תדרשו להוציא על הבנייה.

חישוב עלויות בניה

חישוב עלויות בנייה מושפע מפרמטרים רבים ובין היתר: עלות הקרקע – בהתאם למיקומה, גודלה והעבודות אותן צריך לבצע בכדי לבנות עליה, חישוב עלות השלד על פי מטר, חישוב עלויות הגמר וכמובן, לקיחה בחשבון של כל ההוצאות הנלוות, המיסים, ההיטלים, התשלום לבעלי המקצוע ולקבלנים ועוד..

כאן חשוב לציין שאנשים רבים אשר מעוניינים לבצע תכנון חישוב עלויות בניה ומחליטים לעשות זאת באופן עצמאי, שוכחים לקחת בחשבון הוצאות רבות – מה שיכול להוביל להפסקת הליך הבניה באמצע כשהסיבה לכך היא מחסור בתקציב.

עלות בניית דירה

עלות בניית דירה ממוקמת על טווח מחירים גבוה במיוחד, כאשר כאמור, קיימים פרמטרים רבים אשר ישפיעו על עלותה הסופית – פרמטרים המבוססים על דרישות, צרכים, מיקום הדירה, סוג הבניה, חומרים, גודלה ופרמטרים נוספים..
חשוב לציין, שקיימות פעולות שונות בהן ניתן לנקוט על מנת להוזיל בעלויות – ואפילו לגרום להפחתה משמעותית בעלות הכוללת.
כמובן, שבכדי לקבל את התמונה המלאה לגבי האפשרויות להוזלת עלויות, קיימת חשיבות גבוהה לבחור יועץ מקצועי שתכנון התקציב הינו תחום התמחותו.  

עלות למטר בניה

ברוב המקרים, תכנון חישוב עלויות בניה יתבסס על עלות מטר בניה – כאשר השלב הבא, יהיה הכפלת כמות המטרים בעלות שהתקבלה.

כמובן, נתון זה מאפשר גמישות תקציבית נוספת – כך שאם חשבתם לבנות דירה בגדול 140 מטר, אחרי שהבנתם את העלויות תוכלו לדוגמא להסתפק בדירה שגודלה 120 מטר בלבד.

אם גם אתם נמצאים בשלבים מקדים לבניית דירה וכחלק מכך, מעוניינים לבצע תכנון חישוב עלויות בניה, אתם מוזמנים ליצור קשר עם ערן שריד.

ערן שריד הינו יועץ צד שלישי, אובייקטיבי ונטול אינטרסים אשר מתמחה במתן ייעוץ מקצועי ותכנון תקציב לפני בניה.  

לקבלת פרטים ולייעוץ טלפוני ראשוני חינם מוזמנים ליצור קשר כבר היום עם ערן שריד.
 
 

ייעוץ וכיוון למשפחות וזוגות הנמצאים בתהליך תכנון של הפרוייקט המשמעותי והיקר בחייהם, תוך הזרמת ידע אמיתי ונטול אינטרסים מהשטח מההתחלה ועד לסיום הפרוייקט בבטחה -
בדיוק כפי שחלמו עליו!

חייגו ישירות אלינו

054-2522219

   ייעוץ אובייקטיבי
   תהליך בראש שקט
   ליווי אישי
   בקרה שוטפת
   חיסכון משמעותי
   תכנון תקציבי נכון
   ניסיון מוכח בשטח
 

 


לשיחת יעוץ טלפונית

בחינם

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם לקביעת מועד השיחה

orly@eransarid.co.il | eran@eransarid.co.il