ייעוץ טלפוני חינם:
072-33-80-761

מפת אתר:

מאמרים:

תקציב בניה

רבים מאתנו שמעו על מקרים של אנשים אשר החלו בהליך של בנייה פרטית אך נאלצו להיעצר בדרך לתקופת זמן ארוכה – הסיבות לכך היו טמונות בתכנון לקוי של התקציב וחישוב לא נכון של ההוצאות – מה שגרם לכך שהתקציב ההתחלתי נגמר לפני שתהליך הבנייה הסתיים.

בכדי שהסיפור הזה לא יהווה גם את הסיפור שלכם כל מה שאתם צריכים לעשות זה כאמור לתכנן בצורה מוקפדת את אותו תקציב בנייה – תוך קבלת ייעוץ מקצועי אשר יסייע לכם לעשות זאת בחוכמה.

מכיוון שבהליך הבנייה עלולות לצוץ מיני הוצאות לא צפויות החוכמה תהיה לשים דגש לא רק על תקציב הבניה אלא גם על נושא של ניהול תקציב בניה לאורך כל התהליך.

ניהול תקציב בניה

ניהול תקציב בניה אשר יתבצע על ידי יועץ מקצועי ומנוסה, יאפשר לעומדים מאחורי פרויקט הבניה שקט נפשי בידיעה שכל פעולה או שלב בהליך הבנייה נעשה בפיקוח ובמסגרת התקציב אשר הוקצע מבעוד מועד לאותו השלב – כמובן, שלעיתים מתגלות בשטח מיני חריגות, אך במידה ואותו תקציב בניה תוכנן בצורה נבונה, אז גם החריגות הללו נלקחו בחשבון עוד במסגרת התכנון הראשוני.

בניית תקציב בנייה

בניית תקציב בנייה אמורה לקחת בחשבון פרמטרים רבים ובין היתר: את העובדה שלמעלה משמונים אחוז מהאנשים אשר בונים בית חורגים בסופו של דבר מהתקציב שלהם – כשהסיבה לכך היא התנהלות לא נכונה. את האגרות וההיטלים השונים אותם יש לשלם לצורך השלמת התהליך – שגם הם מתווספים לשאר ההוצאות של בניית בית. שקיימות עבודות קבלן שאינן נכללות בתכנון האדריכלי וחשוב לקחת בחשבון גם את ההוצאות בגין עבודות אלו שכוללות בדרך כלל: בניית פרגולות, שבילים, גדרות ועוד... שחשוב לעבוד עם תכנון תשלומים מוגדר וידוע מראש אשר לוקח בחשבון את כל הפרטים – כך לא ייוצר בלגן ותמיד תדעו כמה ועבור מה אתם בעצם משלמים.

תקציב לבניית בית פרטי

אם גם אתם נמצאים לקראת הליך של בניית בית פרטי ורוצים לתכנן תקציב בצורה מושכלת ונבונה, הדרך הטובה ביותר להבטיח זאת היא באמצעות פנייה לערן שריד - יועץ מקצועי אשר יסייע לכם בבניית תקציב לבניית בית פרטי – זאת בהתאם לסכומי הכסף הזמינים לכם ובהתאמה לציפיות ותוכניות של הבית.

מוזמנים ליצור קשר כבר היום עם ערן שריד ולקבל ייעוץ מקצועי ביצירת תקציב לבניית בית פרטי ובנוסף, גם מתן ליווי מקצועי לכל הליך הבנייה תוך הקפדה שהתקציב יישמר לאורך כל הדרך.
 
 

ייעוץ וכיוון למשפחות וזוגות הנמצאים בתהליך תכנון של הפרוייקט המשמעותי והיקר בחייהם, תוך הזרמת ידע אמיתי ונטול אינטרסים מהשטח מההתחלה ועד לסיום הפרוייקט בבטחה -
בדיוק כפי שחלמו עליו!

חייגו ישירות אלינו

054-2522219

   ייעוץ אובייקטיבי
   תהליך בראש שקט
   ליווי אישי
   בקרה שוטפת
   חיסכון משמעותי
   תכנון תקציבי נכון
   ניסיון מוכח בשטח
 

 


לשיחת יעוץ טלפונית

בחינם

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם לקביעת מועד השיחה

orly@eransarid.co.il | eran@eransarid.co.il